30 dni na zwrot
Darmowa dostawa!
12 352 39 54
Infolinia wieczorowa i weekendowa pn. - pt. 17-21, sob. - niedz. 9-21. 12 352 39 54
Menu

O firmie

krzesło krzesło
Drogi kliencie, cieszymy się że tu jesteś i zakładamy, że nie masz ochoty wczytywać się w wyświechtane slogany o naszych osiągnięciach, doświadczeniu czy profesjonalizmie naszej pracy. To, czy jesteśmy profesjonalistami pozostawiamy Twojej opinii a kwieciste opisy odziane w marketingowe frazesy pozostawiamy konkurencji.

Chętnie jednak streścimy Ci plan naszego działania. Oferujemy szeroką linię produktową, wyselekcjonowaną spośród ofert zarówno rodzimych producentów jak i renomowanych europejskich marek. Cieszą się one opinią szczególnej jakości, słusznie kojarzone z produktami Premium, dla klientów, którzy wiedzą gdzie szukać klasy, trwałości i ergonomii. Polskie rzemiosło, włoski styl i niemiecka wytrzymałość, to tylko fundament naszej oferty, w której każdy odnajdzie swój własny sposób na swobodę, jakość i styl.

Krzesła i fotele, spotykające się największą popularnością magazynujemy, bo móc już nazajutrz wprowadzić do Twojego domu lub biura komfort pracy, znajdując kompromis pomiędzy jakością a ceną.

Pozostaje nam Cię zaprosić na nasz internetowy katalog, cierpliwie czekając na Twój wybór i kontakt, by móc osobiście Cię usłyszeć, doradzić i zaskoczyć specjalną ofertą.
 

Zapisz się do newsletter

O firmie
Płatności i dostawa
Kontakt

Umstuhl Polska Sp. z o.o.
ul. Surzyckiego 16, 31- 721 Kraków
biuro@umstuhl.pl
+48 12 352 39 54